Firemní akce a workshopy

Školící místnost (kino):

Místnost má speciální zvukové odhlučnění, je vhodná pro prezentace, semináře, školení, lze využít dataprojektor. Místnost může sloužit také jako malý kinosál, k dispozici jsou přehrávače DVD, Blu - ray, VHS

Salonek:

Salonek je ve stylovém provedení, s kapacitou do 30 lidí. V hlavní místnosti se nachází dlouhý dřevěný stůl se židlemi, sedací souprava, dřevěná lavice u stěny, klasický kamenný krb a parket pro tanec.

V salonku je bar s vlastním výčepem, lze zajistit sud piva. Dále je zde i rychle pevné připojení internetu a flipchart. Salonek má vlastní dámskou a pánskou toaletu a umyvadla. Salonek slouží jako společenská místnost.

Vinný sklípek:

Pro příjemné posezení u dobrého vína pro Vás máme kamenný vinný sklípek, kde si lze zakoupit kvalitní vína od českých vinařů. Dále Vám můžeme uspořádat řízenou degustaci s občerstvením a odborným výkladem.

Venkovní kuchyně:

Venkovní kuchyně nabízí příjemné venkovní zastřešené posezení, k dispozici je zděný krbový gril s možností grilování na roštu nebo na žulové desce, sklokeramická varná deska a trouba. Pro větší akce či oslavy máme možnost zapůjčení velkého rožně na opékání selete/prasete.